نمونه سوالات اصول سرپرستی با جواب

نمونه سوالات تستی اصول سرپرستی با جواب

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نمونه سوالات اصول سرپرستی با جواب

اطلاعات بیشتر در مورد اعتبار برای آزمونهای DSST
این ارزیابی از اعتبارات اعطا شده برای امتحانات DSST قابل تغییر است و ممکن است توسط دانشکده پن ایالتی به صورت دوره ای بررسی و تجدید نظر شود.

دانشجویان مقطع کارشناسی که علاقه مند به دریافت اعتبار برای امتحانات DSST هستند باید ترتیب گزارش های نمره رسمی خود را مستقیماً از DSST به پذیرش کارشناسی ارسال کنند.

در صورت اعطای اعتبار ، سوابق دانشگاه دانشجو دارای نمره اعتبار است ، اما هیچ نمره ای ثبت نمی شود. اعتبار اعطا شده بر معدل دانشجو در ایالت پن تأثیرگذار نخواهد بود.

محدودیت های اعتباری کسب شده از طریق آزمون های DSST به شرح زیر است:

اعتبار باید در برنامه تحصیلی دانشجو مفید باشد.
اعتبار تکراری در همان موضوع به هیچ وجه تعلق نمی گیرد.نمونه سوالات اصول سرپرستی با جواب
اعتبارات عمومی ممکن است برای یک آزمون DSST اعطا شود که شامل مطالبی است که معادل قابل توجهی از مطالب پوشش داده شده در یک دوره خاص دانشگاه نیستند. از اعتبارات عمومی می توان برای برآورده ساختن مدرک تحصیلی در هر زمینه استفاده کرد. چنین کاربردی لزوماً به آموزش عمومی یا الزامات انتخابی محدود نمی شود. اعتبارات عمومی طبق برنامه های تعیین شده توسط دانشکده ثبت نام ، به برنامه تحصیلی دانشجو اعمال می شود. اطلاعات مربوط به استفاده از اعتبارات عمومی یا اعتبارات دوره خاصی را که با آزمونهای DSST در برنامه های تحصیلی منفرد کسب می کنید ، می توانید از مشاور علمی دانشجو یا از دفتر رئیس دانشکده دانشجویی بدست آورید.

مشاوره شهریه نمونه سوالات اصول سرپرستی با جواب
لطفاً به شما یادآوری شود که شهریه دانشجو وقتی ۵۹٫۱ اعتبار تجمعی منعکس کند شهریه دانش آموز افزایش می یابد. اعتبارات بدست آمده از آزمونها ، مانند آزمونهای AP یا IB ، اعتبار انتقال محسوب می شوند و در مجموع اعتبار تجمعی لحاظ می شوند. اگر اعتباراتی که منتقل می کنید یا به پن ایالت منتقل شده اید پس از شروع ترم شما را بالاتر از ۵۹٫۱ واحد تجمعی قرار می دهد ، شهریه شما بلافاصله افزایش می یابد. در روز اول ماه بعد قبض شهریه اضافی دریافت خواهید کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به وب سایت دفتر Bursar مراجعه کنید نمونه سوالات اصول سرپرستی با جواب

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.