دانلود جزوه فرمولاسیون مواد غذایی

جزوه تایپ شده فرمولاسیون مواد غذایی

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود جزوه فرمولاسیون مواد غذایی

 

۲۰۱۸ یک سال شگفت انگیز برای این گروه بود. ”خانم مست در طی سخنرانی در این مراسم گفت. “بسیاری از اینها تحت تأثیر این روند” غذا به عنوان دارو “است زیرا مصرف کنندگان غذاها و نوشیدنی هایی را انتخاب می کنند که فواید و عملکرد واقعی سلامتی را فراهم می کنند.”

کلاژن که از قبل در مکمل ها و محصولات تغذیه ای ورزشی محبوب شده است ، در میان وعده ها و نوشیدنی های بسته بندی شده برای مصرف چربی وجود دارد. در Natural Products Expo West ، Vital Proteins ، Elk Grove Village ، Ill. ، از مجموعه ای از کلاژن آب ، ساخته شده با آب میوه و حاوی ۱۰ گرم کلاژن در هر وعده برای “حمایت از سلامت مو ، پوست ، استخوان ها و مفاصل” رونمایی کرد. شرکت. طعم دهنده ها شامل شاه توت سیاه ، زنجبیل لیمو ، نعناع بلوبری ، لیمو توت فرنگی و اصل است. این نوار باعث گزش کلاژن در زندگی می شود

از خالص الیزابت ، بولدر ، کولو. ، کلاژن پروتئین جو دوسر کلاژن ترکیبی از کلاژن ، مغزها و دانه های تغذیه شده با چمن با جو دوسر آلی ، شکر نارگیل ، روغن نارگیل ، کینوا و آمارانت است. هر فنجان ۱۱ گرم پروتئین را تحویل می دهد. طعم دهنده ها شامل گردو بلوبری و اسپند وانیل هستند.

این Bar Saves Lives ، لس آنجلس ، اولین راه خود را برای ورود به فضای غذایی مفید با راه اندازی کلاژن گزش ، ساخته شده با کلاژن تغذیه شده با علف و مواد مانند زردچوبه ، ماتچا ، اسپیرولینا و گلاب اعلام کرد.

Fourth & Heart ، لس آنجلس ، Woke ، یک سری جدید از میله های تغذیه ای را شامل کلاژن ، علف چای ، تخم مرغ ، شربت افرا و استویا تغذیه شده با علف برجسته کرد. انواع مختلفی که حاوی ۱۲ گرم پروتئین و کمی کافئین هستند ، شامل خمیر کلوچه ، کافه لاته ، شکلات تلخ و کره بادام زمینی است.دانلود جزوه فرمولاسیون مواد غذایی

سازنده میان وعده سالم Vegan Rob’s ، Sea Cliff ، N.Y. ، ذرت بو داده کلاژن را به نمایش گذاشت.

Medlie (سابق زوپا نوما) ، Sonoma ، کالیفرنیا ، دارای کلاژن در چندین محصول جدید ، از جمله Glow Veggie Shot است که خیار ، لیمو و کرفس را با چهار گرم پروتئین کلاژن تغذیه شده با علف ترکیب می کند. Medlie همچنین در حال پخش اولین Veggie Mashes است ، یک سری مخلوط سبزیجات ارگانیک شامل یک پایه گل کلم له شده ، بسته بندی شده در فنجان های چنگ زدن و رفتن. دو نوع – سبزهای آووکادو و گوجه فرنگی تاهینی – حاوی پپتیدهای کلاژن هستند.

ماسه های گیاهی Medlie “هنگامی که ما به ماسک و موارد استفاده فکر می کردیم ، با دانستن میزان مصرف کنندگان به دنبال پروتئین ، احساس کردیم کلاژن یکی از تمیزترین و سازگارترین موارد با چندین قبیله رژیم غذایی است – آلرژی زا ترین روش برای تأمین آن ،” جن برلینر ، مدیر ارشد اجرایی ، در مصاحبه با News Business News.

مدلی پس از مشاهده روند مصرف کنندگان خود در شبکه های اجتماعی ، شروع به ترکیب کلاژن در محصولات آشامیدنی خود کرد.

خانم برلینر گفت: “چه چیزی باعث ایجاد کلاژن در ما شد. ما شاهد این بودیم که مردم یک بطری زوپا را با یک بسته کلاژن می گیرند و آن را می ریزند و تکان می دهند.”

بر اساس این بازخورد ، مارک مارس گذشته یک سوپ آووکادو کلم پیچ با کلاژن راه اندازی کرد. این محصول “تا حد شماره ۱ s.k.u. برای ما ، “خانم برلینر گفت.دانلود جزوه فرمولاسیون مواد غذایی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.