دانلود جزوه زمین شناسی عمومی

دانلود جزوه زمین شناسی عمومی

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دانلود جزوه زمین شناسی عمومی

 

زمین شناسی عمومی بررسی بسیاری از جنبه های زمین شناسی و علوم زمین است ، از شکل گیری جهان و منظومه شمسی گرفته تا سنگ ها و مواد معدنی تا فرآیندهای زمین شناسی و خطرات. طراحی دوره بر اساس چرخه های زمین (چرخه سنگ ، چرخه هیدرولوژیک ، چرخه خطر) است و دارای سه موضوع آشکار تکراری است: جذب رشته ، بهبود سفرهای جاده ای دانش آموزان و اطمینان از اینکه دانش آموزان هرگز خانه ای را در منطقه ای از نظر زمین شناسی امن خریداری یا اجاره نمی کنند.

URL دوره: http://kula.geol.wwu.edu/~stellip/Geol101-intro.html
نوع دوره: مقدمه: مقدمه زمین شناسی فیزیکی
اندازه دوره: ۷۱-۱۵۰
قالب دوره: دانشجویان در یک دوره ثبت نام می کنند که شامل سخنرانی و آزمایشگاه است. این سخنرانی توسط استاد و آزمایشگاه توسط TA تدریس می شود.
نوع موسسه: دانشگاهی با برنامه های تحصیلات تکمیلی ، در درجه اول برنامه های کارشناسی ارشد
متن دوره:
این در یک دوره مقدماتی با جبر به عنوان تنها پیش نیاز است. بیش از ۹۵٪ دانشجویان این دوره را برای تحقق الزامات دانشگاه عمومی خود برای یک دوره علوم با آزمایشگاه می گذرانند. بخش آزمایشگاهی کلاس لازم است. دانشجویانی که تصمیم به گرایش در زمین شناسی می گیرند باید دوره بعدی زمین شناسی فیزیکی را بگذرانند ، یا دانشجویانی که دارای درجه B یا درجه بالاتر در زمین شناسی عمومی هستند ممکن است فقط در آزمایشگاه زمین شناسی فیزیکی شرکت کنند و همراه با زمین شناسی عمومی این معادل دوره زمین شناسی فیزیکی است
آیا در دپارتمان شما ، گرایش ها و غیر گرایش ها دوره های مقدماتی جداگانه را می گذرانند؟ آره
بله ، زمین شناسی ۱۰۱ (رشته های اصلی ، ۴ واحد) و زمین شناسی ۲۱۱ (رشته ها و دانشمندان دیگر ، ۵ واحد) همان مطالب را پوشش می دهند. ۱۰۱ و ۲۱۱ هر هفته سه جلسه سخنرانی ۱ ساعته دارند. ژئو ۱۰۱ هفته ای یک آزمایشگاه ۲ ساعته و هفته ای ۲۱۱ جلسه آزمایشگاهی ۲ ساعته دارد.
اگر دانش آموزان در یک دوره “غیر رشته ای” شرکت کنند ، و سپس تصمیم بگیرند که یک رشته شوند ، آیا آنها باید برگردند و یک دوره مقدماتی اضافی را بگذرانند؟ آره
محتوای دوره:دانلود جزوه زمین شناسی عمومی
این دوره در زمین شناسی متمرکز است. دوره من همچنین شامل مباحث زمین شناسی سیاره و تغییرات آب و هوایی است. از تکالیف اعتبار اضافی برای تشویق دانش آموزان به انجام مشاهدات و تفسیرها استفاده می شود. بخش آزمایشگاهی این دوره شامل سفرهای میدانی دانشگاه و تمریناتی است که شامل ID سنگ ، جداول جریان ، مخزن موج ، آب زیرزمینی و خطرات طبیعی محلی (ثبات لغزش و شیب ، مایع سازی و خطرات آتشفشانی) است.
اهداف دوره:
پس از گذراندن این دوره ، دانشجو باید:
۱) بتوانید بخش علمی نیویورک تایمز را درک کنید.
۲) با درک جنبه های علمی مسائل سیاسی ، رای دهندگان بهتر آگاهی داشته باشند.
۳) سفرهای جاده ای بهتری داشته باشید
۴) “لحظات گیک” را داشته باشید و آنها را تشخیص دهید ، وقتی متوجه می شوند که برخی از جنبه های زمین شناسی را در جهان اطراف خود درک می کنند که قبل از این کلاس درک نمی کردند.
۵) هرگز خانه ای را در مکانی احمقانه از نظر زمینی خریداری و اجاره نکنید و زبانی را که برای فروش آن خانه ها استفاده شده مشخص کنید.
۶) درک بهتری از وسعت زمان زمین شناسی داشته باشید.
ویژگی های دوره:
برای القای حس زمان زمین شناسی ، این دوره را از ۴٫۵۷ میلیارد امتیاز قرار می دهم. این ناجور است اما هنگام صحبت در مورد آتشفشان های “فعال” یا هنگام خاموش شدن دایناسورها بسیار م extremelyثر است. در کلاس ارجاعات مکرر برای تقویت مطلب ارائه می شود.

برای Geek Moments ، من یک تکلیف اعتباری اضافی در نزدیکی پایان سه ماهه ارائه می دهم که در آن دانش آموزان روایتی درباره لحظات گیک خود می نویسند. این یک تکلیف بسیار محبوب است.
فلسفه دوره:دانلود جزوه زمین شناسی عمومی
اینها مسائلی است که من علاقه مند به آنها هستم. اگر من بتوانم دوره ای پیرامون علاقه های خود ایجاد کنم ، این علاقه دانشجویان و همچنین علاقه من را بالا نگه می دارد.
ارزیابی:
تمرین لحظه گیک به طور خاص برای ارزیابی قدردانی تازه دانش آموزان از دنیای فعال اطراف آنها طراحی شده است. حتی اگر لحظات ساخته شده باشد ، دانش آموز این ایده را پیدا می کند که چگونه یک لحظه گیک واقعی ممکن است رخ دهد ، و زمین شناسی را وارد زندگی روزمره خود می کند.

با توجه به انتخاب های نامناسب مسکن ، من گاهی اوقات تکلیفی را ارائه می دهم که در آن دانش آموزان پنج لیست املاک و مستغلات را انتخاب می کنند که مکان های احمقانه زمین شناسی را توصیف می کنند. دانش آموزان باید متنی را که منجر به عدم مناسب بودن مکان شده است ، برجسته کنند.
سرفصل دروس:
برنامه درسی (Acrobat (PDF) 34kB May7 08)
منابع و یادداشت ها:
متن دوره: مارشاک (ملزومات زمین شناسی)
چهره های خوب ، توضیحات خوب برای همراهی با آن. متن کامل خیلی زیاد است ملزومات درست است. بعلاوه ، اکنون همراه با مجموعه ای از تورها و علائم مکانهای Google Earth و یک کتاب کار با تمرینات Google Earth همراه است.
من دفترچه آزمایشگاه خودم را برای این بخش می نویسم.دانلود جزوه زمین شناسی عمومی

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.