جزوه سیستم های کنترل پیشرفته PDF

جزوه سیستم های کنترل پیشرفته PDF

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جزوه سیستم های کنترل پیشرفته PDF
با افزودن راه حل های ACAD’s SCADA و زمان واقعی برای کار با شبکه های انتقال و توزیع به پلت فرم راه حل نرم افزاری ف01445241 Indra که متناسب با شرکت های انرژی و آب و برق است ، پیشنهاد نهایی خود را به پایان می رساند.

دسترسی به بازارهای ایالات متحده و کانادا ، منطقه ای با بیش از ۳۲۰۰ شرکت تأسیساتی ، بیشتر آنها شهرداری ها یا تعاونی ها ، که هدف ایندرا در این بازار جغرافیایی است ، به دست می آید. این منابع به مواردی که ایندرا در اروپا و آمریکای لاتین قبلاً دارد ، می پیوندند.

از طریق این معامله ، ایندرا و ACS به دنبال جذب پتانسیل رشد بالای بازار مدیریت پیشرفته شبکه های انتقال و توزیع هستند که پیش بینی می شود با نرخ سالانه ۲۰ درصد رشد کند و به حجم کلی ۱٫۸ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۱ برسد.

ایندرا معتقد است که ACS ، در حال حاضر با دو رقم حاشیه EBITDA ، ممکن است در یک افق ۵ ساله درآمد خود را سه برابر یا چهار برابر کند (۲۳٫۵ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷). قیمت معامله ACS به ۴۶ میلیون دلار رسیده است. جزوه سیستم های کنترل پیشرفته PDF

ایندرا ، یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه فناوری و مشاوره جهانی ، Advanced Control Systems (ACS) ، یک شرکت آمریکایی متخصص در SCADA و راه حلهای زمان واقعی برای کار با شبکه های انتقال و توزیع انرژی را خریداری کرده است.

از طریق این معامله ، ایندرا به دنبال جذب پتانسیل رشد بالای بازار مدیریت پیشرفته شبکه های انتقال و توزیع انرژی است که در حال حاضر ۷۰۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۶ ارزش دارد و انتظار می رود با نرخ سالانه ۲۰ درصد رشد کند و به طور کلی به رشد برسد حجم ۱٫۸ میلیارد دلار تا سال ۲۰۲۱٫

مکمل بودن هر دو محصول و حضور جغرافیایی دو شرکت به طور قابل توجهی موقعیت ایندرا را در این بازار بهبود می بخشد.

با استفاده از ACS ، ایندرا با افزودن راه حلهای ACS به SCADA (کنترل نظارت و دستیابی به داده ها) و راه حلهای زمان واقعی برای کار با شبکههای انتقال و توزیع به سیستم عامل راه حل نرم افزاری ف01445241 ایندرا که متناسب با شرکتهای انرژی و آب و برق است ، پیشنهاد خوبی را به اتمام می رساند. جزوه سیستم های کنترل پیشرفته PDF

Indra در حال حاضر دارای یک راه حل گسترده است که بسترهای نرم افزاری فناوری اطلاعات را متناسب با نیازهای شرکت های انرژی و آب و برق در سراسر جهان ارائه می دهد. مجموعه هایی مانند InGen ، InGrid یا InCMS نیازهای IT مشتریان خود را برای مدیریت کل زنجیره ارزش – تولید ، شبکه ها و تجاری سازی برق ، گاز و آب پوشش می دهند. ایندرا قبلاً در حدود ۱۴۰ نرم افزار در سراسر جهان به راه حل های خود اشاره کرده است.

افزودن ACS به سبد سهام ایندرا برای اولین بار ارائه یک ارزش ترکیبی IT / OT (فناوری های اطلاعاتی / فناوری های عملیاتی) و ارائه پیشنهادات کلی ایندرا را با ارائه یک فناوری عملیاتی جامع متشکل از راه حل های نرم افزاری در زمان واقعی مانند SCADA ، اتوماسیون تغذیه ، و مدیریت منابع انرژی توزیع شده جزوه سیستم های کنترل پیشرفته PDF

با افزایش استفاده از صنعت انرژی در استفاده از نرم افزار و مدیریت داده های فعال جهت بهینه سازی عملکرد دارایی و ارتقا engage تعامل با خدمات مصرف کننده ، ترکیبی از Indra و ACS به موقع است و روند بازار جهانی را پیش بینی می کند. این به تکامل آینده بخش پاسخ می دهد ، جایی که روندهایی مانند Smart Grids یا Industry 4.0 راه حل هایی را برای تلفیق IT (فناوری اطلاعات) و OT (فناوری های عملیاتی) طلب می کنند.

علاوه بر این ، این معامله به ایندرا اجازه می دهد تا وارد بازارهای ایالات متحده و کانادا شود ، منطقه ای با بیش از ۳۲۰۰ سرویس آب و برق ، بیشتر آنها شهرداری یا تعاونی ، که هدف ایندرا در این بازار جغرافیایی است. این منابع به مواردی که ایندرا در اروپا و آمریکای لاتین قبلاً دارد ، می پیوندند.

ترکیبی از مشاغل تکمیلی امکان فروش متقابل هر دو شرکت در پایگاه مشتری ف01445241 یعنی فروش راه حل های ایندرا در ایالات متحده و کانادا و فروش SCADA در جغرافیای ایندرا را فراهم می کند ، همچنین شانس دستیابی مشترک مشتریان جدید را افزایش می دهد.

پتانسیل معامله بین ایندرا و ACS در حال حاضر از طریق تولید مشترک یک خط لوله جامع از فرصت های تجاری در چند ماه گذشته ثابت شده است.

ایندرا معتقد است که ACS ، در حال حاضر با دو رقم حاشیه EBITDA ، ممکن است در یک افق ۵ ساله درآمد خود را سه برابر یا چهار برابر کند (۲۳٫۵ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷). قیمت پرداخت شده برای ACS بالغ بر ۴۶ میلیون دلار بوده است. جزوه سیستم های کنترل پیشرفته PDF

Advanced Control Systems در سال ۱۹۷۵ تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در Norcross (جورجیا ، ایالات متحده) است. برای بیش از ۴۰ سال ، ACS یک تنظیم کننده در کنترل شبکه برق بوده و تقریباً در هر پیشرفت در SCADA ، مدیریت عملیات شبکه و منابع انرژی توزیع شده پیشتاز بوده است. این شرکت همچنین برخی از منابع در آب و برق است.

ACS با بیش از ۳۶۰ مشتری ، بیشتر در ایالات متحده و کانادا متمرکز است. همچنین برخی مشتریان در آمریکای مرکزی ، آفریقای جنوبی ، هند و تایوان دارد. تقریباً ۱۲۰ کارمند ، یک نیروی فروش تلفیقی و نمونه کارهای قوی دارد.

ACS ساختار مدیریتی ف01445241 خود را حفظ خواهد کرد ، در حالی که Indra برخی از اعضای تیم را که در گرفتن هم افزایی معاملات برنامه ریزی شده تمرکز خواهند کرد ، اضافه می کند.

درباره ایندرا جزوه سیستم های کنترل پیشرفته PDF

ایندرا یکی از برترین فناوری و مشاوره در جهان و یک شریک فناوری برای فعالیتهای کلیدی مشاغل مشتریان خود در سراسر جهان است. این یک پیشرو در سراسر جهان در زمینه راه حل های اختصاصی در مناطق مختلف در بازارهای حمل و نقل و دفاعی و رهبر مطلق در IT در اسپانیا و آمریکای لاتین است. این مجموعه طیف گسترده ای از راه حل های اختصاصی و خدمات پیشرفته با ارزش افزوده بالا در فناوری مبتنی بر فرهنگ منحصر به فرد قابلیت اطمینان ، انعطاف پذیری و انطباق با نیازهای مشتریان خود را ارائه می دهد. ایندرا یک رهبر جهانی در زمینه توسعه راه حل های فناوری پایان به پایان در زمینه هایی مانند دفاع و امنیت ، حمل و نقل و ترافیک ، انرژی و صنعت ، ارتباطات از راه دور و رسانه ها ، خدمات مالی ، فرایندهای انتخاباتی و ادارات دولتی و بهداشت است. مینسایت واحد تجاری تحول دیجیتال ایندرا است. در سال ۲۰۱۷ ، ایندرا ۳،۰۱۱ میلیون یورو درآمد کسب کرد ، ۴۰،۰۰۰ نفر حرفه ای استخدام کرد و در ۴۶ کشور به علاوه عملیات فروش در بیش از ۱۴۰ کشور حضور محلی داشت.

Descargar nota de prensa جزوه سیستم های کنترل پیشرفته PDF

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.