جزوه تحلیل ساختمان PDF

جزوه تحلیل ساختمان PDF

دانلود فایل

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جزوه تحلیل ساختمان PDF
تصور یک ساختمان سبز یک فرآیند یکپارچه است ، که در هر مرحله طراحی اعمال می شود ، و همه طراحان را درگیر می کند. ما با تعیین مرزهای پروژه شما با شناسایی نقاط قوت و فرصتهای زمینه پروژه شما شروع می کنیم.

سپس 101 های طراحی بلوک های مختلف ساختمانی را شرح می دهیم: معماری ، پاکت و نما. ما برای مقایسه و تنظیم 101 های طراحی ، معیارهای خورشیدی ، حرارتی ، روشنایی ، دید و جریان هوا را مطالعه می کنیم.

با توجه به این نتایج ، ما عملکرد طراحی را با شاخص های کلیدی که فکر می کنیم انرژی و راحتی دارند ، تجزیه و تحلیل می کنیم. پس از دستیابی به توازن این KPI ها ، ما طرح شما را اعتبار سنجی کرده و آن را برای انطباق آماده می کنیم در حالی که باید گواهینامه محیط زیست ، کدهای ساختمانی یا یک هدف چالش برانگیز و بلند پروازانه باشد.

چگونه این کار را انجام می دهیم؟ جزوه تحلیل ساختمان PDF
ما در هر مرحله از پروژه شما تجزیه و تحلیل فیزیک ساختمان را ارائه می دهیم خواه به دنبال یک بهینه سازی یا اعتبار سنجی طرح خود باشید.

</s></s>

ما یک سری معیارها را تعریف کردیم که براساس آنها عوامل اساسی مانند تأثیرات خورشید و باد بر حرارت ، راحتی بصری و مصرف انرژی را ارزیابی می کنیم تا عملکرد طراحی شما را ارزیابی کنیم و آن را با اهداف مورد نظر مقایسه کنیم.

جزوه تحلیل ساختمان PDF

اقلیم
اقلیم
تجزیه و تحلیل آب و هوا
فرصت
هر مطالعه ساختمان سبز باید با تجزیه و تحلیل جامع و کامل آب و هوا آغاز شود. آب و هوا و موقعیت مکانی است که قرار است فرصت ها و نقاط قوت پروژه شما را تعیین کند. همچنین به شما یک بینش می دهد تا تهدیدات و خطرات پروژه خود را شناسایی کنید.

جزوه تحلیل ساختمان PDF
رویکرد
ما از داده های آب و هوای محلی استفاده می کنیم تا اطلاعاتی در مورد دسترسی خورشید ، سطح دما و رطوبت و بادهای غالب به شما ارائه دهیم.

</s></s> جزوه تحلیل ساختمان PDF

کاربرد
این مطالعه برای هر مطالعه بیشتر در تجزیه و تحلیل ساختمان سبز ضروری است. این تجزیه و تحلیل زمینه پروژه شما را توصیف می کند و شرایط تبدیل شدن آن به یک ساختمان سبز را تعریف می کند. این تجزیه و تحلیل به شما ایده می دهد که می توانید استراتژی های طراحی منفعل را بر روی پروژه خود اعمال کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.